PlaceholderAction
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| lang | "sk" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _access_control_attributes | null |
| _api_exception_to_status | [] |
| _api_has_composite_identifier | false |
| _api_identifiers | [
"id"
] |
| _api_item_operation_name | "get" |
| _api_normalization_context | [ "operation_type" => "item" "item_operation_name" => "get" "iri_only" => false "input" => null "output" => null "resource_class" => "App\Entity\Api\Article" "request_uri" => "/api/articles/271?lang=sk" "uri" => "http://cms.stage.geocloud.sk/api/articles/271?lang=sk" "resources" => ApiPlatform\Serializer\ResourceList {#1513 : [ "/api/articles/271" => "/api/articles/271" ] : false : false : "ArrayIterator" } "exclude_from_cache_key" => [ "resources" "resources_to_push" ] "resources_to_push" => ApiPlatform\Serializer\ResourceList {#1486 : [] : false : false : "ArrayIterator" } ] |
| _api_operation_name | "api_articles_get_item" |
| _api_resource_class | "App\Entity\Api\Article" |
| _controller | "api_platform.action.get_item" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _format | null |
| _links | Symfony\Component\WebLink\GenericLinkProvider {#1863 -links: [ 1850 => Symfony\Component\WebLink\Link {#1850 -href: "http://cms.stage.geocloud.sk/api/docs.jsonld" -rel: [ "http://www.w3.org/ns/hydra/core#apiDocumentation" => "http://www.w3.org/ns/hydra/core#apiDocumentation" ] -attributes: [] } ] } |
| _resources | [ "/api/articles/271" => "/api/articles/271" ] |
| _route | "api_articles_get_item" |
| _route_params | [ "_format" => null "_stateless" => null "_api_resource_class" => "App\Entity\Api\Article" "_api_identifiers" => [ "id" ] "_api_has_composite_identifier" => false "_api_exception_to_status" => [] "_api_operation_name" => "api_articles_get_item" "_api_item_operation_name" => "get" "id" => "271" ] |
| _stateless | null |
| _stopwatch_token | "4f1904" |
| data | App\Entity\Api\Article {#1216 #id: 271 #name: "EN Výstupy 2.INSPIRE ESPUS Školenia “Základy INSPIRE”" #icon: null #teaser: "Dňa 22.06.2022 Ministerstvo životného prostredia SR zorganizovalo 2.INSPIRE ESPUS školenie zamerané na tému “Základy INSPIRE”. Príspevok prináša sumarizáciu súvisiacich výstupov." #body: """ \r\n \r\n Školenie, realizované v rámci projektu ESPUS, poskytlo úvod do problematiky témy Infraštruktúr pre priestorové informácie v Európskom spoločenstve (INSPIRE). V úvodnej časti poskytlo všeobecný kontext za ktorým nasledovalo predstavenie hlavných komponent INSPIRE. Popoludňajšia časť bola zameraná na praktické príklady využitia INSPIRE údajov, návody pre poskytovateľov i používateľov priestorových údajov a súvisiacich služieb ako aj príspevok z oblasti územného plánovania.\r\n \r\n Videozáznam\r\n \r\n Jednotlivé príspevky sú dostupné aj prostredníctvom YouTube videozáznamu:\r\n \r\n \r\n \r\n Prezentácie\r\n \r\n \r\n \r\n 00 Predely\r\n \r\n 01 Úvod do INSPIRE\r\n \r\n 02 Legislatíva, dokumentácia, weby a nástroje\r\n \r\n 03 Harmonizácia a interoperabilita\r\n \r\n 04 Služby priestorových údajov\r\n \r\n 05 Metaúdaje\r\n \r\n 06 Zdieľanie údajov\r\n \r\n 07 Monitoring a reporting\r\n \r\n 08 Budúcnosť INSPIRE\r\n \r\n 09 INPSIRE v praxi 1. Lokalita pre turistickú rozhľadňu\r\n \r\n 10 INSPIRE v praxi 2. Minimum povinnej osoby\r\n \r\n 11 INSPIRE v praxi 3. Sprievodca pre používateľov\r\n \r\n 12 INSPIRE v praxi 4 Územné plánovanie QGIS\r\n \r\n 13 Interakcie s účastníkmi """ #published: 1 #priority: null #author: "Rado Chudý" -publishedFrom: DateTime @1656596760 {#1273 : 2022-06-30 13:46:00.0 UTC (+00:00) } -publishedTo: null #slug: "vystupy-2-inspire-espus-skolenia-zaklady-inspire-en" #seoTitle: null #metadata: null #search: null #category: "standard" #site: [ "RPI" ] #lang: null #statistic: [ "total" => 511 "2022-08" => 1 "2023-01" => 6 "2023-02" => 1 "2023-04" => 2 "2023-05" => 4 "2023-07" => 1 "2023-08" => 6 "2023-09" => 8 "2023-10" => 2 "2023-11" => 4 "2024-01" => 8 "2024-02" => 4 "2024-04" => 5 "2024-05" => 6 "2024-06" => 13 "2024-07" => 24 "2024-08" => 19 "2024-09" => 4 "2024-10" => 1 "2024-11" => 4 "2024-12" => 3 "2025-01" => 11 "2025-02" => 16 "2025-03" => 22 "2025-04" => 19 "2025-05" => 24 "2025-06" => 22 "2025-07" => 17 "2025-08" => 47 "2025-09" => 38 "2025-10" => 24 "2025-11" => 42 "2025-12" => 37 "2026-01" => 26 "2026-02" => 26 "2026-03" => 14 ] } |
| id | "271" |
| previous_data | App\Entity\Api\Article {#653 #id: 271 #name: "EN Výstupy 2.INSPIRE ESPUS Školenia “Základy INSPIRE”" #icon: null #teaser: "Dňa 22.06.2022 Ministerstvo životného prostredia SR zorganizovalo 2.INSPIRE ESPUS školenie zamerané na tému “Základy INSPIRE”. Príspevok prináša sumarizáciu súvisiacich výstupov." #body: """ \r\n \r\n Školenie, realizované v rámci projektu ESPUS, poskytlo úvod do problematiky témy Infraštruktúr pre priestorové informácie v Európskom spoločenstve (INSPIRE). V úvodnej časti poskytlo všeobecný kontext za ktorým nasledovalo predstavenie hlavných komponent INSPIRE. Popoludňajšia časť bola zameraná na praktické príklady využitia INSPIRE údajov, návody pre poskytovateľov i používateľov priestorových údajov a súvisiacich služieb ako aj príspevok z oblasti územného plánovania.\r\n \r\n Videozáznam\r\n \r\n Jednotlivé príspevky sú dostupné aj prostredníctvom YouTube videozáznamu:\r\n \r\n \r\n \r\n Prezentácie\r\n \r\n \r\n \r\n 00 Predely\r\n \r\n 01 Úvod do INSPIRE\r\n \r\n 02 Legislatíva, dokumentácia, weby a nástroje\r\n \r\n 03 Harmonizácia a interoperabilita\r\n \r\n 04 Služby priestorových údajov\r\n \r\n 05 Metaúdaje\r\n \r\n 06 Zdieľanie údajov\r\n \r\n 07 Monitoring a reporting\r\n \r\n 08 Budúcnosť INSPIRE\r\n \r\n 09 INPSIRE v praxi 1. Lokalita pre turistickú rozhľadňu\r\n \r\n 10 INSPIRE v praxi 2. Minimum povinnej osoby\r\n \r\n 11 INSPIRE v praxi 3. Sprievodca pre používateľov\r\n \r\n 12 INSPIRE v praxi 4 Územné plánovanie QGIS\r\n \r\n 13 Interakcie s účastníkmi """ #published: 1 #priority: null #author: "Rado Chudý" -publishedFrom: DateTime @1656596760 {#1273 : 2022-06-30 13:46:00.0 UTC (+00:00) } -publishedTo: null #slug: "vystupy-2-inspire-espus-skolenia-zaklady-inspire-en" #seoTitle: null #metadata: null #search: null #category: "standard" #site: [ "RPI" ] #lang: null #statistic: [ "total" => 511 "2022-08" => 1 "2023-01" => 6 "2023-02" => 1 "2023-04" => 2 "2023-05" => 4 "2023-07" => 1 "2023-08" => 6 "2023-09" => 8 "2023-10" => 2 "2023-11" => 4 "2024-01" => 8 "2024-02" => 4 "2024-04" => 5 "2024-05" => 6 "2024-06" => 13 "2024-07" => 24 "2024-08" => 19 "2024-09" => 4 "2024-10" => 1 "2024-11" => 4 "2024-12" => 3 "2025-01" => 11 "2025-02" => 16 "2025-03" => 22 "2025-04" => 19 "2025-05" => 24 "2025-06" => 22 "2025-07" => 17 "2025-08" => 47 "2025-09" => 38 "2025-10" => 24 "2025-11" => 42 "2025-12" => 37 "2026-01" => 26 "2026-02" => 26 "2026-03" => 14 ] } |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| host | "cms.stage.geocloud.sk" |
| referer | "http://cms.stage.geocloud.sk/api/articles/271?lang=sk" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-forwarded-for | "216.73.216.102" |
| x-forwarded-host | "cms.stage.geocloud.sk" |
| x-forwarded-port | "443" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-php-ob-level | "0" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "application/ld+json; charset=utf-8" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 16:27:57 GMT" |
| etag | ""5c819003734dad5aeddae378eca8fdfd"" |
| link | "<http://cms.stage.geocloud.sk/api/docs.jsonld>; rel="http://www.w3.org/ns/hydra/core#apiDocumentation"" |
| vary | "Accept" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a6746e" |
| x-frame-options | "deny" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_SECRET | "3466014426c3a9beb44632f4bf0d2b83" |
| CORS_ALLOW_ORIGIN | "^.*$" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APACHE_CONFDIR | "/etc/apache2" |
| APACHE_ENVVARS | "/etc/apache2/envvars" |
| APACHE_LOCK_DIR | "/var/lock/apache2" |
| APACHE_LOG_DIR | "/var/log/apache2" |
| APACHE_PID_FILE | "/var/run/apache2/apache2.pid" |
| APACHE_RUN_DIR | "/var/run/apache2" |
| APACHE_RUN_GROUP | "www-data" |
| APACHE_RUN_USER | "www-data" |
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_PUBLIC_DIR | "/usr/src/cms-api/public" |
| APP_ROOT_DIR | "/usr/src/cms-api" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/usr/src/cms-api/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DATABASE_URL | "postgres://cms_api:cms2021*@db01-t.envcloud.local:5432/cms_api?serverVersion=10&charset=utf8" |
| DOCUMENT_ROOT | "/usr/src/cms-api/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GPG_KEYS | "42670A7FE4D0441C8E4632349E4FDC074A4EF02D 5A52880781F755608BF815FC910DEB46F53EA312" |
| HOSTNAME | "90957138e0a5" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_HOST | "cms.stage.geocloud.sk" |
| HTTP_REFERER | "http://cms.stage.geocloud.sk/api/articles/271?lang=sk" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "216.73.216.102" |
| HTTP_X_FORWARDED_HOST | "cms.stage.geocloud.sk" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "443" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| LANG | "sk_SK.UTF-8" |
| LANGUAGE | "sk_SK.UTF-8" |
| MAILER_DSN | "smtp://frnt01-t.envcloud.local:25" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin" |
| PHPIZE_DEPS | "autoconf \t\tdpkg-dev \t\tfile \t\tg++ \t\tgcc \t\tlibc-dev \t\tmake \t\tpkg-config \t\tre2c" |
| PHP_ASC_URL | "https://www.php.net/distributions/php-7.4.33.tar.xz.asc" |
| PHP_CFLAGS | "-fstack-protector-strong -fpic -fpie -O2 -D_LARGEFILE_SOURCE -D_FILE_OFFSET_BITS=64" |
| PHP_CPPFLAGS | "-fstack-protector-strong -fpic -fpie -O2 -D_LARGEFILE_SOURCE -D_FILE_OFFSET_BITS=64" |
| PHP_INI_DIR | "/usr/local/etc/php" |
| PHP_LDFLAGS | "-Wl,-O1 -pie" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| PHP_SHA256 | "924846abf93bc613815c55dd3f5809377813ac62a9ec4eb3778675b82a27b927" |
| PHP_UPLOAD_MAX_FILESIZE | "10M" |
| PHP_URL | "https://www.php.net/distributions/php-7.4.33.tar.xz" |
| PHP_VERSION | "7.4.33" |
| PWD | "/usr/src/cms-api" |
| QUERY_STRING | "lang=sk" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "lang=sk" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/api/articles/271" |
| REMOTE_ADDR | "100.74.173.131" |
| REMOTE_PORT | "55996" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "http" |
| REQUEST_TIME | 1775147276 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775147276.9837 |
| REQUEST_URI | "/api/articles/271?lang=sk" |
| SCRIPT_FILENAME | "/usr/src/cms-api/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "172.19.0.2" |
| SERVER_ADMIN | "webmaster@localhost" |
| SERVER_NAME | "cms.stage.geocloud.sk" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.54 (Debian) Server at cms.stage.geocloud.sk Port 80</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.54 (Debian)" |
| SHLVL | "0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_SECRET,CORS_ALLOW_ORIGIN" |
| argc | 1 |
| argv | [
"lang=sk"
] |
| http_proxy | "http://frnt01-t.envcloud.local:3128" |
| https_proxy | "http://frnt01-t.envcloud.local:3128" |
| no_proxy | ".envcloud.local,172.20.40.0/22,localhost,127.0.0.1" |